איך להתקין מצלמת אבטחה

השלב החשוב ביותר בכל מהלך של התקנת מצלמות אבטחה הוא שלב התכנון, עוד לפני שהזמנתם את המצלמות עצמן. אם אתם מתכוונים לבצע התקנת מצלמות ביתיות בתצורת רשת או מערך מצלמות שלם, מומלץ מאוד לבצע את התהליך בסיוע גורם מקצועי, שיסייע לכם גם בשלב התכנון וגם בשלב ההתקנה ובדיקת האיכות. יחד עם זאת, אם רכשתם מצלמה או שתיים שאתם רוצים להתקין בתוך הבית או בסביבתו, אתם יכולים לנסות להשלים את ההתקנה באופן עצמאי ובשורות הבאות נספר לכם איך להתקין מצלמת אבטחה. 

 

תכנון לפני התקנת מצלמות 

לפני שאתם מזמינים מצלמות אבטחה כולל התקנה או מתקין מצלמות אבטחה, חשוב מאוד שתגדירו לעצמכם מהי מטרת המצלמות – אבטחה או בקרה. צרכי אבטחה מחייבים סוגים שונים של מצלמות ופרישה שונה שלהם, כמו גם חיבורים שונים עם מערכות אזעקה. בקרה (למשל בקרה על הילדים ליד הבריכה הביתית) דורשת פרישה שונה של מצלמות, בדרך כלל פשוטה יותר. בתהליך התכנון, עליכם לדעת בדיוק מהי המטרה שאותה אתם רוצים להשיג ובהתאם לכך לבצע התקנת מצלמות לבית לרבות מערכות נלוות חיוניות על מנת להשיג: כיסוי מלא של השטח הרלוונטי, זמינות צילום בכל תנאי התאורה ומזג האוויר, יכולת מתן התראה ותקשורת עם הרכזת ואולי גם עם מוקד אבטחה וכן הלאה. שיקולים אלה משפיעים גם על סוג החיבור של המצלמות – קווי או אלחוטי. 

 

התקנת מצלמות אבטחה עשה זאת בעצמך 

בהנחה שביצעתם תכנון נכון לפני התקנת מצלמות אבטחה בבית, כעת נותר לכם להתקין אותן בפועל. את המצלמות יש לעגן לקיר בזווית כללית הפונה לשטח הרלוונטי לכם. את החיווט יש לבצע בצורה נסתרת עד כמה שניתן, הרחק מקווי מתח ותוך שימוש בכבלי תקשורת איכותיים ומבודדים היטב. את המצלמות, שעובדות בדרך כלל על זרם ישר 12 וולט, יש לחבר למערכת החשמל הביתי באמצעות מחברים מתאימים ומומלץ לכלול בתוכן גם מקור מתח עצמאי שייכנס לפעולה בהפסקת חשמל. לאחר מכן, יש לחבר את כל המצלמות לרכזת ולמערכת האבטחה אם צריך, לבצע כיוונון סופי של המצלמות ולבדוק את תקינותן, הן בתנאים של שגרה והן בתנאי חירום. ואחרי שאמרנו את כל זה, תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות להזמנת מצלמות אבטחה כולל התקנה במבצע וכל אחת מהן תהיה כנראה מקצועית יותר מאשר התקנה עצמית לחלוטין. בהזמנת מצלמות אבטחה לבית כולל התקנה מחיר השירות הכולל יכול להיראות לכם מעט גבוה, אבל כמעט בכל המקרים, דווקא התקנה עצמית בחישוב כל החומרים וזמן העבודה, תעלה לכם יותר. 

 

אצלנו בחברת Caddx תוכלו למצוא מבחר גדול של מצלמות אבטחה לבית ולהזמין מערך שלם של מצלמות כולל התקנה במחירי מבצע נוחים במיוחד. הצוות המקצועי של Caddx עומד לרשותכם לצורך תכנון מערך המצלמות, הגדרת המיקומים המיטביים, הגדרת המערכות הנלוות החיוניות וביצוע התקנה מלאה וחיבור המערכות כולן, בכדי להבטיח פעולה תקינה שלהן במאה אחוז ובכל תנאי. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339 ונשמח לענות על כל השאלות המטרידות אתכם בנושא ואף לכוון אתכם עם כמה טיפים חשובים, במידה ובכל זאת תרצו להתקין את המצלמות לגמרי בעצמכם.

 

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com