גיבוי בענן מצלמות

הזמנתם מצלמות סופר מתקדמות, השקעתם בהתקנה שלהן עם איש מקצוע מומחה וכעת אתם מגלים שהמצלמות מאכלות לכם את כל שטח האחסון במחשב? צילום וידאו הוא צרכן שטחי האחסון מספר אחת ועל אף שמערכות ייעודיות לצילום אבטחה, משתמשות בטכנולוגיות מתקדמות לכיווץ קבצי הווידאו למידות סבירות, בהצטברות של תיעוד רציף מכמה וכמה מצלמות, זה יכול בקלות לצאת מכלל שליטה בתוך זמן קצר. וזה בדיוק המקום להכיר את האופציה של גיבוי בענן מצלמות. 

 

מה זה גיבוי בענן ולמה הוא משמש? 

ובכן, גיבוי הוא למעשה תהליך של יצירת עותק נוסף "ליתר בטחון". את כל התיעוד של המצלמות אתם מגבים במקום נוסף בכדי שיהיה לכם עותק נוסף שתמיד יעמוד לרשותכם. יחד עם זאת, הכלל במצלמות אבטחה הוא שאם לא התרחשה שום פעילות חשודה במתחם המאובטח, אין ערך בשמירת החומרים שצולמו. מערכות מצלמות אבטחה מתבססות בדרך כלל על פרוטוקולים של אחסון מספר ימים או שבועות אחורה ולאחר מכן מחיקת חומרים ישנים לטובת פינוי שטח אחסון לטובת חומרים חדשים. אם אכן התרחש אירוע חשוד, תוכלו לשמור את החומר המתועד מזמן האירוע בנפרד ולהבטיח את שמירתו. 

 

גיבוי בענן מצלמות מאפשר לכם להשתמש בשטח אחסון בענן, אליו ניגשת המערכת שלכם באופן אוטומטי באמצעות האינטרנט מבלי שאתם צריכים לעשות דבר. אפשרות גיבוי זו משמשת גם לצורך גיבוי של עותק נוסף ליתר בטחון וגם לצורך התיעוד השוטף בכדי להפחית מעומס הנתונים הנאגרים בשטח האחסון על המחשב שלכם. בבחירת שירות גיבוי כזה, חשוב מאוד לוודא שמדובר בשירות אמין ומאובטח כדי למנוע מצב של אובדן מידע או של פרצות אבטחה, שיחשפו את חומרי המצלמות שלכם שלא לצורך. 

 

אצלנו בקדקס, הנציגה הישראלית הרשמית של חברת Caddx, יצרנית פתרונות ומצלמות האבטחה הבינלאומית, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות למצלמות אבטחה ומערכות אבטחה ובכלל זה ליהנות גם משירות גיבוי בענן מצלמות, שיעניק לכם המון שקט נפשי בעלות חודשית מינימלית. רוצים לשמוע עוד על השירות? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339 ונשמח לענות לכל שאלותיכם בעניין.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com