התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף

מצלמות אבטחה נועדו מן הסתם לספק לנו רמה גבוהה יותר של אבטחה, אבל הן יכולות לשמש אותנו גם למטרות אחרות. כך למשל, במקרה של התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף, יכולות המצלמות לשמש כמובן לצרכי אבטחה על מנת לתעד את הפעילות בלובי ולעקוב אחר התרחשויות חשודות של חדירה בלתי מורשית לבניין, אבל הן יכולות לשמש גם לצורך תיעוד כללי של הנעשה בבניין, לחקירה של שכנים שפוגעים באיכות החיים של הדיירים האחרים בבניין וכן הלאה. את כל זה אנחנו אומרים מכיוון, שהמצלמות שאתם צריכים להזמין, הכמות שלהן ואופן ההתקנה שלהן, תלויים כולם במטרה שאותה אתם רוצים להשיג באמצעותן. 

 

התקנת מצלמות אבטחה לבניין – למה זה נדרש? 

לפני שאתם קופצים להזמין מצלמות אבטחה לבניין מגורים, חשוב שתגדירו לעצמכם בדיוק לשם מה עושים את זה. אם אתם עושים את זה כדי להגביר את תחושת הביטחון הכללית, מערך המצלמות הדרוש לכם יהיה שונה מאשר אם אתם פשוט רוצים לברר עניין מסוים וספציפי כמו שכנים שמלכלכים את המעלית, אנשים זרים שחודרים לבניין ושוהים בלובי באופן בלתי מורשה, אנשים זרים שמחבלים באינטרקום של הבניין או שכן שמטריד שכנים אחרים בבניין. בכל אחד מן המקרים האלה צריך לבחון את הדרך הטובה ביותר להשיג את התיעוד הנדרש ובהתאם לכך להגדיר את מערך המצלמות הנדרש ואת אופן ההתקנה המתאים ביותר עבורן. 

 

ובכל זאת, מצלמות אבטחה לפחות בלובי זה תמיד חשוב 

אחרי שאמרנו את כל זה, התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף היא בהחלט בחירה נכונה בכל בניין משותף שבו קיימים אמצעי אבטחה נוספים כמו דלת כניסה נעולה ואינטרקום. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מתי, מהיכן ועל ידי מי יתרחש אירוע בטחוני או בטיחותי בבניין שלכם ומרגע שאתם משלימים מהלך של התקנת מצלמות אבטחה לבניין, אתם יכולים להיות רגועים שגם כאשר אירוע כזה יתרחש, יהיה בידיכם את כל המידע הנדרש לכם בכדי לטפל בו בצורה יעילה. 

 

אצלנו בחברת קדקס, הנציגה הישראלית הרשמית של Caddx העולמית, יצרנית מצלמות ופתרונות אבטחה מתקדמים לזירה הבינלאומית, תוכלו למצוא צוות מקצועי שיתאים לכם בדיוק את מערך המצלמות הנדרש לכם, לא יותר ולא פחות. לרשותנו מערכות מתקדמות עם מצלמות מתקדמות בסטנדרטים הבינלאומיים ואם תרצו ליהנות מהן ומהתועלת שלהן בבניין המשותף שלכם, התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 09-7439339 ונשמח לענות לכל שאלותיכם בעניין.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com