התקנת מצלמות אבטחה לעסק

קניתם מצלמות אבטחה וכעת הגיע שלב ההתקנה? שימו לב: התקנת מצלמות אבטחה לעסק חשובה לא פחות מאיכות ודגמי המצלמות עצמן. התקנה לא מקצועית יכולה להפוך את המצלמות שלכם לחסרות תועלת ואף להוביל לתסכול רב כשתגלו שבדיוק את מה שרציתם לצלם, לא הצלחתם לצלם. מה כל כך חשוב בתהליך של התקנת מצלמות אבטחה לעסקים ואיך עושים את זה נכון? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

איך נכון להתקין מצלמות אבטחה?

מן הסתם, התקנת מצלמות אבטחה לעסק היא תורה שלמה שדורשת ידע מקצועי וניסיון מקצועי, כך שבשורות אלה לא באמת נוכל להדריך אתכם בצורה כזאת שתוכלו לעשות זאת בעצמכם, המה גם שאתם לא ממש רוצים לעשות את זה בעצמכם. מה שכן נוכל לומר לכם הוא, שההתקנה של המצלמות יכולה להכריע את התועלת שתוכלו להפיק מהן וזה עובד לשני הכיוונים. מצלמות אבטחה אמורות לספק לכם כיסוי מלא של כל השטח אותו אתם רוצים לנטר. שטח מת הוא פרצה שקוראת לגנב וזוהי הפרצה שבה יתרחשו האירועים שלעולם לא תראו על המסך. ומה לגבי צילום של המצלמה ליד? התקנת מצלמות אבטחה לעסקים כרוכה בשורה של פרמטרים מקצועיים כמו כיסוי מלא, מרחק, יכולות מיקוד וזיהוי פרטים קטנים, שימוש במצלמה כגלאי תנועה, בקרה עצמית של המצלמות זו על זו ועוד. איך שלא מסובבים את זה, את מצלמות האבטחה שלכם אתם רוצים להתקין בליווי מקצועי בלבד.

 

למי אפשר לפנות לצורך התקנה של מצלמות אבטחה?

ישנם כמובן לא מעט אנשי מקצוע שמציעים את השירות של התקנת מצלמות אבטחה לעסק ובמרבית המקרים, אנשי מקצוע אלה ידעו לספק לכם את הערך הנדרש לכם. איפה שלא צריך לייצר דרמה, לא צריך לייצר דרמה. יחד עם זאת, גם בשוק של התקנת מצלמות אבטחה לעסקים אפשר למצוא אנשי מקצוע טובים יותר וטובים פחות וזוהי עדיין האחריות שלכם לוודא שאתם עובדים, לאו דווקא עם הטובים ביותר אבל עם אנשי מקצוע שיודעים בדיוק מה הם עושים.

 

חברת קדקס המשמשת כנציגה הישראלית הרשמית של יצרנית פתרונות מצלמות האבטחה הבינלאומית Caddx, מציעה לכם פתרונות אבטחה ויזואלית מקצה לקצה, החל מייעוץ ותכנון מערכי מצלמות אבטחה, שלל דגמים של מצלמות אבטחה, מערכות DVR, מצלמות רחפנים, מצלמות עיר בטוחה ועוד וכלה בהתקנה מקצועית על פי עקרונות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. רוצים לשמוע עוד? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com