התקנת מצלמות לגני ילדים

בשנים האחרונות הגיעו לכותרות לא מעט מקרים בהם נהגו אנשי חינוך בצורה לא נאותה בילדים שהיו תחת אחריותם. מקרים אלה עוררו גל של דרישות מכל קצווי הציבור, לבסס חקיקה בנושא של התקנת מצלמות לגני ילדים, אלא שחקיקה כזאת טרם התקבלה ונכון להיום מדובר באופציה שמחייבת נכונות של הגן וכמובן דרישה אסרטיבית של הורי הילדים בגן. בין שאתם סומכים בעיניים עצומות על הגננת בגן בו מתחנך הילד שלכם ולבטח אם לאו, מצלמות אבטחה לגני ילדים יכולות לספק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים. 

 

התקנת מצלמות לגן ילדים – מה חשוב לדעת? 

אחת הבעיות המרכזיות בנושא של התנהלות אנשי חינוך בגני ילדים מול ילדי הגן היא שהילדים פשוט לא מספרים או לא יודעים לספר על החוויות שלהם בגן. בדיוק מהסיבה הזאת, גם כשאתם מחליטים להתעקש על התקנת מצלמות לגני ילדים, אתם רוצים להבטיח שאתם עושים את זה בצורה כזאת שלא תהיה תלויה בגילוי או בהצפה של חשד ספציפי בנקודת זמן ספציפית. במילים אחרות, מצלמות אבטחה לגני ילדים הן מצלמות שהגישה שלכם אליהן חייבת להיות חופשית ואף בזמן אמת, מה שמכניס אל התמונה את האופציה של מצלמות ip המשדרות את התמונה שלהן על בסיס קבוע דרך האינטרנט ומאפשרות למנויים קבועים להתחבר אליהן באופן חופשי מרחוק. 

 

לא תמיד זה אפשרי 

אחרי שאמרנו את כל זה, נכון להיום אי אפשר לחייב את הגננת להתקין מצלמות בגן ואפילו לא להגיש את חומרי הצילום לבחינת ההורים, אלא אם קיים חשד משמעותי. האמת היא שלא תמיד תעמוד לרשותכם דרך מוצא מהסוגיה הזאת, אבל אתם לפחות רוצים להבטיח שהמצלמות בהן אתם בוחרים וטכנולוגיית התיעוד והשידור שלהן, מספקות לכם את היכולת המקסימלית לעקוב אחר ההתרחשויות בגן, בין בזמן אמת ובין בדיעבד, בין באופן רציף ובין על פי חשד ספציפי. בתהליך ההתדיינות מול הגננת כדאי גם לערב איש מקצוע מתחום מצלמות האבטחה – יכולה להיות לכך השפעה חיובית על המטרות שאתם רוצים להשיג. 

 

חברת קדקס היא חברה מקצועית ומנוסה, הנציגה הישראלית הרשמית של Caddx העולמית ובעלת ניסיון רב בתחום של צילום אבטחה בגני ילדים ומוסדות חינוך. אצלנו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום של התקנת מצלמות לגן ילדים וגם למצוא מגוון דגמי מצלמות שמתאימים בדיוק למטרה זו. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com