התקנת מצלמות ip

ישנם פתרונות טכנולוגיים שאנחנו נוטים לקחת אותם כמובנים מאליהם, אך בפועל חוללו שינוי מדהים בחיינו. אחת הדוגמאות הטובות לפתרון כזה היא הדוגמא של מצלמות ip. המדובר במצלמות שניתן לחבר לרשת האינטרנט ולמעשה לצפות בתיעוד שלהן בזמן אמת או בדיעבד גם אם אתם בצד השני של העולם. עד לפיתוח המצלמות האלה, היכולת להעביר תשדורת מצלמות בזמן אמת חייבה ערוץ תקשורת דדיקייטד יקר, אבל האופציה של התקנת מצלמות ip שינתה הכל. 

 

איך מתקינים מצלמות ip? 

ברמה הטכנית, ההתקנה של מצלמות ip זהה לזו של כל מצלמה אחרת. בתהליך ההתקנה יש לבחון היטב את המיקום האידיאלי למיקום כל מצלמה ואת שטח הכיסוי של כל מצלמה בנפרד ושל כל המצלמות יחד, ביחס לשטח המתחם שאותו אנו רוצים לצלם ולתעד. ברמת החיבור הדברים מעט שונים. התקנת מצלמות ip חייבת לכלול את החיבור של המצלמות לרכזת שמאגדת את כל זרמי הנתונים מהמצלמות ומחברת אותם לרשת האינטרנט. יש לייצר את התקשורת בין המצלמות לרכזת ובין הרכזת לאינטרנט, לוודא שמדובר בחיבור מאובטח ואיכותי ולדאוג גם לכל הנושא של קצב העברת הנתונים, רוחב פס ואפילו קישוריות סלולר אם נדרשת. 

 

האם נדרש ראוטר ייעודי למצלמות? 

ככלל, התקנת מצלמות ip אינה מחייבת ראוטר נפרד וכל מצלמת ip יודעת להתחבר לכל ראוטר קיים בבית. יחד עם זאת, אם אתם משתמשים במצלמות אלה לצרכי אבטחה ומדובר בכמות של מצלמות ולא במצלמה בודדת, בהחלט רצוי לייעד למצלמות ראוטר עצמאי שיזכה גם לרמת אבטחה גבוהה יותר, גם לרוחב פס גדול יותר וגם יבטיח שתעבורת נתוני המצלמות אינה פוגעת בחוויית הגלישה באינטרנט דרך הראוטר המרכזי. 

 

אצלנו בחברת קדקס, הנציגה הישראלית הרשמית של חברת Caddx, יצרנית מצלמות ופתרונות האבטחה הבינלאומית תוכלו למצוא מגוון מצלמות ip, המתחברות לאינטרנט דרך ראוטר עצמאי, רכזת ייעודית, בחיבור קווי או אלחוטי וזה כמובן מעבר לסטנדרטים הגבוהים המאפיינים את כל פתרונות הצילום של מוצרי Caddx. להזמנה או התקנה של מצלמות ip ומצלמות אבטחה בכלל, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com