מצלמה 4 mega

את הנושא של רזולוציית מצלמה אתם מכירים בעיקר מהמצלמה של הטלפון הנייד שלכם ואם אתם אוהבים לעשות סלפי ולצלם חוויות חיים יומיומיות, אתם לבטח מקפידים על רכישת דגם טלפון עם רזולוציה גבוהה במיוחד. נושא הרזולוציה הוא נושא חשוב וקריטי בכל מצלמה דיגיטלית ובכלל זה גם במצלמות אבטחה. יחד עם זאת, מאחר ומצלמות אבטחה עובדות בתנאים קבועים, הדרישות של הרזולוציה האבסולוטית הן נמוכות יותר מאשר בטלפון נייד. אז מהי הרזולוציה הנדרשת לכם? האם אתם צריכים להשקיע בדגם מצלמה 8 mega או שדווקא מצלמה 4 mega תספיק לכם? על כך בשורות הבאות. 

 

מהי החשיבות של רזולוציה גבוהה במצלמות אבטחה? 

ובכן, הכלל הוא מאוד פשוט: ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך ניתן לזהות יותר פרטים בתמונה, יותר פרטים קטנים בתמונה ובצורה יותר ברורה. מן הסתם, מצלמות אבטחה שיכולות לשמש גם לצורך זיהוי של גורם חשוד לפי תווי פנים או מספר רכב, ראוי שיגיעו ברזולוציה הנדרשת בכדי שתוכלנה ללכוד את הפרטים הקטנים הללו ולאפשר לבצע זום על הפרטים הקטנים מבלי לפגוע באיכות התמונה עד כדי אי יכולת זיהוי. אחרי שאמרנו את זה, זה לא אומר שאתם לא יכולים להסתפק בדגם מצלמה 5 mega פיקסל או אפילו פחות מכך. 

 

תנאי צילום קבועים של מצלמות אבטחה 

אחד המאפיינים המרכזיים של מצלמות אבטחה הוא שהן מצלמות בתנאים קבועים, לרוב ללא תזוזה. בתנאים אלה, גם מצלמה 4 mega יכולה לספק לכם תמונה מספיק חדה בכדי לזהות את הפרטים הדרושים לכם. בנוסף לכך, בכל מה שקשור לצילום אבטחה אין משמעות לחדות ואיכות התמונה במונחי אסתטיקה, אלא אך ורק במונחים של זיהוי ובמונחים האלה גם מצלמה 5 mega יכולה לבצע עבודה מצוינת. אם אתם בכל זאת רוצים למקסם את ההסתברות לזיהוי כלל הפרטים בתמונה בכל תנאי, מצלמה 8 mega יכולה בהחלט לספק לכם את הצורך הזה. בכל מקרה, בעולם מצלמות האבטחה אין שום צורך ברזולוציות הגבוהות שאתם מכירים ממצלמות הטלפון הנייד שלכם. 

 

אצלנו בקדקס, חברה מקצועית וותיקה, הנציגה הישראלית הרשמית של Caddx העולמית, תוכלו למצוא מגוון רחב של מצלמות אבטחה מתקדמות לרבות מצלמות באיכות 4K וכמובן מצלמות ברזולוציות שונות לבחירתכם. אצלנו בקדקס גם ממתין לכם צוות מקצועי שיסייע לכם לבחור בדגם המדויק, שיעניק לכם את הערך המרבי לו אתם זקוקים מבלי לקרוע את הכיס. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com