מצלמות אבטחה ציבוריות

לכאורה, לא אמור להיות הבדל בין מצלמות אבטחה לעסק ובין מצלמות אבטחה ציבוריות המשמשות למשל בבתי ספר, אוניברסיטאות, רחובות העיר וכדומה. ואכן, בהזמנה של מצלמות אבטחה אצל גורם מקצועי, ידע הגורם המקצועי להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכי האבטחה שלכם, ללא קשר לתיוג המצלמות ככאלה המתאימות לשטחים ציבוריים או לשטחים פרטיים. יחד עם זאת ואחרי שאמרנו את זה, התקנת מצלמות אבטחה למוסדות למשל מיועדת לכסות שטח גדול ונרחב יותר מזה של עסק פרטי ולכך יש השלכות גם על דגמי המצלמות המתאימות.

 

התקנת מצלמות במרחבים ציבוריים

מתחמים ציבוריים נבדלים ממתחמים פרטיים במגוון רחב של פרמטרים ואחד המרכזיים שבהם הוא השטח שעליו משתרע המתחם. במשימת התקנת מצלמות אבטחה בבית ספר למשל, על המצלמות לכסות שטח נרחב הרבה יותר ממצלמות המותקנות בחנות קמעונאית או במשרד. כדי להשיג את הכיסוי הנדרש, מותקנות המצלמות בדרך כלל בגבהים גבוהים יותר, המאפשרים לכל מצלמה לכסות תא שטח גדול יותר. הגבהת המצלמה והרחקתה מהאובייקטים המצולמים מחייבות יכולות מתקדמות יותר של המצלמה בביצוע זום אין וזום אאוט, יכולת מיקוד, יכולת זיהוי של פרטים קטנים ממרחק, יכולת צילום בחושך ובתנאי השטח הקשים ביותר על אף ולמרות המרחק ממנו מבוצע הצילום. זהו למעשה הפרמטר המרכז שמבדיל בין התקנת מצלמות אבטחה למוסדות ובין מצלמות המותאמות לעסקים פרטיים ומשרדים ולא מדובר בפרמטר שניתן להתעלם ממנו.

 

מי מבצע התקנה של מצלמות אבטחה ציבוריות?

מאחר ואפקטיביות הצילום של מרחבים ציבוריים תלויה לא רק במצלמות עצמן, אלא גם בתורת ההתקנה ובמתודולוגיית תכנון מערך המצלמות, חשוב לוודא שהמתקין מוסמך ובעל ניסיון בהתקנה של מצלמות אבטחה ציבוריות באופן ספציפי. כך למשל, מתקין מצלמות לבתי ספר נדרש ליכולות מתקדמות יותר, גם של עבודה בגובה וגם של היכרות עם אתגרי הצילום במרחבים ציבוריים, לעומת אלו שאיתם מתמודד מתקין מצלמות אבטחה לעסק. כשירותו של המתקין והתמחותו בצרכי הצילום של הלקוח הספציפי, מהוות מרכיב מפתח במבחן האפקטיבית של מערך הצילום ולכן כאשר אתם מזמינים שירות התקנת מצלמות אבטחה בבית ספר, כדאי להזמין אותו מאיש מקצוע בעל ניסיון בתור מתקין מצלמות לבתי ספר ולמרחבים ציבוריים בכלל.

 

חברת קדקס היא הנציגה הישראלית הרשמית של יצרנית מצלמות ופתרונות האבטחה הבינלאומית Caddx ואצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מצלמות אבטחה לעיר בטוחה, מצלמות אבטחה לרחפנים, מצלמות ייעודיות לתנאי צילום קשים, מצלמות סולאריות, מערכות DVR לצפייה ותיעוד, מערכות ואפליקציות ניהול מצלמות ועוד. כמו כן, אצלנו בקדקס תוכלו למצוא צוות של מתקינים מקצועיים בעלי התמחות בהתקנה של מצלמות אבטחה במרחבים ציבוריים, לרבות יכולות עבודה בגובה רב. לקבלת מידע נוסף והזמנת השירות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339 ונשמח לענות על כל שאלותיכם בנושא.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com