מצלמות עיר בטוחה

יש שיגידו שהן חודרות מדי לפרטיות שלנו, אבל כשמתרחש אירוע כלשהו, שאותו ניתן לפענח ולפצח אך ורק באמצעות התיעוד של מצלמות עיר בטוחה, הן הופכות לגיבורות השעה והיום. בכל מקרה, כדאי לדעת שעל פי החוק במדינת ישראל, עצם העובדה שניתן לראות אתכם במצלמת רחוב, לא אומרת שאפשר גם לזהות אתכם, לעקוב אחריכם הוא להפיק מידע כלשהו מסוג כלשהו לגביכם. אבל בחזרה לעניין, אם אתם מחפשים מצלמות המשמשות בפרויקטים של עיר בטוחה, ישנם כמה פרמטרים חשובים שאתם רוצים למצוא בדגם הספציפי שאתם מזמינים.

 

מה יודעת לעשות מצלמת עיר בטוחה?

ובכן, מצלמות עיר בטוחה הן מצלמות שאמורות לתעד את המתרחש במרחב הציבורי באזורים הספציפיים בהם מותקנות המצלמות ולעשות את זה על בסיס קבוע, ביום, בלילה, בשמש ובגשם. מצלמות אלה גם אמורות להיות מסוגלות לספק לנו את האופציות לבצע זום אין וזום אאוט בכדי לשנות את שדה הראייה ואת יכולת המיקוד שלנו באובייקטים ספציפיים וכן לתמוך ברוזולוציית צילום גבוהה, שתאפשר זיהוי של פרטים קטנים, שלעיתים יכולים להיות הפרטים החשובים ביותר בתמונה. כשאתם מחפשים מצלמה שמיועדת למלא את הפונקציונליות של עיר בטוחה, אלו הן התכונות שאתם רוצים למצוא במצלמה הזאת מבלי לוותר על אף אחת מהן. מעבר לכך, כמובן חשובים נושאים כמו יכולות תיעוד, אחסון ושידור מידע באופן קווי או אלחוטי, הכל בהתאם לתשתיות המותקנות באזור.

 

האם מצלמות אלה זמינות גם עבור המגזר העסקי והפרטי?

התשובה היא בהחלט כן. מצלמות עיר בטוחה הן אמנם מצלמות שמתוכננות, מותקנות ומופעלות בעיקר באמצעות רשויות ציבוריות, אבל חלק ניכר ממערך המצלמות שבסופו של דבר מאפשר לנו להתנהל בצורה בטוחה בעיר בטוחה, הן מצלמות המותקנות על ידי אנשים פרטיים ובתי עסק. מצלמות אלה אמורות בראש ובראשונה לשרת את האינטרסים הביטחוניים שלכם ועל פי האינטרסים האלה יהיה עליכם לתכנן את מערך התקנת המצלמות. הבחירה בדגמים של עיר בטוחה מבטיחים לכם את הסטנדרטים הגבוהים המיושמים בפרויקטים ציבוריים ברמת אבטחה גבוהה במיוחד.

 

אצלנו בחברת Caddx תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות אבטחה באמצעות אמצעים ויזואליים ובכלל זה מצלמות אבטחה במגוון דגמים, מערכות DVR מתקדמות ופתרונות ייחודיים של מצלמות סולאריות, מצלמות רחפנים, וכמובן מצלמות עיר בטוחה ברמה גבוהה במיוחד. לקבלת מידע נוסף וביצוע הזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339 ונשמח לענות לכל שאלותיכם בנושא ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי לפני ביצוע הזמנה. 

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com