מצלמת אבטחה לבחוץ

מצלמות אבטחה הפכו בשנים האחרונות לאמצעים שימושיים מאוד על ידי גורמי האכיפה, אם כי גורמים אלה נשענים במרבית המקרים, על מצלמות אבטחה שהותקנו על ידי גורמים פרטיים, ביתיים או עסקיים. השימוש ההולך וגובר במצלמות אלה מוכיח את רמת היעילות שלהן בפענוח פשעים ובמקרים רבים גם במניעתם ואם יש לכם חשש שפשע כלשהו יתרחש בגינה האחורית שלכם, מצלמת אבטחה לבחוץ יכולה לספק לכם בדיוק את המענה הנדרש. 

 

מצלמות אבטחה לגינה – מפרט טכני הכרחי 

כל מצלמת אבטחה חייבת להיות מותאמת לסביבה בה היא מותקנת. מצלמת אבטחה לחצר צריכה לעמוד במספר קריטריונים על מנת שתוכל למלא את תפקידה והמרכזיים שבהם כוללים את אלו: 

  • עמידות בפגעי מזג האוויר – מצלמה לגינה חייבת להיות מוגנת מפני לחות, רטיבות, מים וקרינת שמש ישירה וחשוב שהיא תעוגן בצורה חזקה לקיר על מנת לעמוד ברוחות חזקות 
  • ראיית לילה – מצלמה לחצר חייבת להיות בעלת יכולת צילום לילה באמצעות מערכת אינפרא אדום מובנת. למעשה, מדובר בפיצ'ר שרצוי לכלול בכל מצלמת אבטחה, אך במיוחד במצלמות שעיקר התועלת שלהן תנבע מצילומים בשעות החשיכה באזורים חשוכים. 
  • שדה ראייה – מצלמה מחוץ לבית חייבת לכסות את כל שדה הראייה הנדרש על מנת לספק תמונה מלאה, שממנה ניתן יהיה להתגונן או לפענח אירועים שהתרחשו בשטח. שדה ראייה זה יכול להיות מושג באמצעות מצלמה אחת או באמצעות סט של מצלמות אבטחה לחצר הבית. 
  • מיגון עצמי – מצלמה מחוץ לבית היא מצלמה שחשופה לוונדליזם ולמניפולציות באמצעות גורמים בלתי מורשים ולכן חייבת להיות מוגנת בתוך מעטפת פיזית קשיחה וכן להיות בעלת יכולת התראה, כאשר היא מאבדת את התפקוד או את התקשורת שלה עם רכזת המצלמות 

 

סוגים שונים של מצלמות 

בבחירת מצלמת אבטחה לבחוץ, חשוב להתאים את המצלמה למרחב בו אתם רוצים להתקין אותה. התאמה זו צריכה להתבסס על שיקולים כמו שדה ראייה, זמינות של תאורה, סוג תקשורת, עמידות מבנית וכן הלאה. כך למשל, מצלמת אבטחה אלחוטית לחצר יכולה לספק לכם את הפתרון הקל ביותר להתקנה, אך חשוב שתכלול מערכות הצפנה והגנה עצמית, שיקשו על גורם עוין לנטרל את פעילותה באותה קלות בה היא הותקנה. מצלמה לחניה אמורה להעניק לכם תמונה מלאה של כל שטח החניה וסביבתה, גם ביום וגם בלילה, גם בשמש וגם בגשם. מצלמת אבטחה לחניה יכולה להתבסס על חיישני תנועה, שגם מספקים התראה למערכת האזעקה כאשר מזוהה תנועה חריגה. חיישנים אלה יכולים להועיל בכל מצלמה, אך במיוחד באזורי חוץ בהם קשה להתקין חיישני מגע ונפח, יכולה המצלמה להפוך לחלק בלתי נפרד ממערכת האזעקה והאבטחה של הבית. 

 

אצלנו בחברת Caddx תוכלו למצוא מגוון רחב של מצלמות אבטחה לבית, לגינה, לחניה ולכל מרחב חוץ או חלל פנים אחר שבו תרצו להגביר את רמת האבטחה. הצוות המקצועי של Caddx עומד לרשותכם החל בתכנון מערך מצלמות האבטחה לבית ולגינה וכלה בהתקנתן בצורה מקצועית ומהימנה. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה המטרידה אתכם בנושא זה ובסוגיות אבטחה בכלל.

 

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com