תוכנת מצלמות

מצלמות איכותיות ומקצועיות, מצלמות אינפרה אדום, סולאריות, מצלמות גלאי תנועה – ישנה שורה ארוכה של פרמטרים שעליכם להחליט לגביהם בבחירת מצלמות אבטחה לעסק, לבית או לכל מרחב אחר, אבל אחד המרכיבים החשובים לא פחות בכל מערך מצלמות אבטחה ואולי גם יותר, הוא המרכיב של תוכנת מצלמות. מה זו התוכנה הזאת ומה חשוב לוודא בבחירתה? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

 

מהי מערכת ניהול מצלמות?

במרחב בו מותקנות ארבע, חמש, שש או עשרים ושלושים מצלמות, נדרשת יכולת לנהל את כלל המצלמות המותקנות על מנת שניתן יהיה להפיק מהן את הערך הנדרש. ניהול זה כולל פרמטרים שונים הנחלקים בעיקר לניהול בזמן אמת וניהול בדיעבד. ניהול בזמן אמת מתייחס ליכולת לצפות בתיעוד כלל המצלמות בזמן אמת, ברגעי ההתרחשות. אפליקצית מצלמות מקצועית תאפשר לכם לצפות במספר תמונות המתקבלות ממספר מצלמות במקביל, לחלק את המרחב לאזורים ולצפות בתיעוד זמן אמת על פי אזורים בתחלופה אוטומטית קצובה בזמן בין אזור לאזור, בבחירת סטים של מצלמות לצפייה במקביל וכן הלאה. ניהול בדיעבד מתייחס לכל הנושא של תיעוד ואחסון המידע המצולם, סימון אוטומטי של התרחשויות חשודות או כאלה שדורשות תשומת לב, יכולות מיקוד וזיהוי פרטים קטנים בצילום, ניתוח תמונה וכן הלאה. כל הפונקציות האלה ועוד רבות אחרות, תלויות במערכת הניהול בה תבחרו וזאת סיבה מצוינת לבחור תוכנת מצלמות מקצועית שמתאימה לציפיות שלכם ולמערך צילום האבטחה שלכם.

 

היכן מזמינים תוכנת מצלמות מקצועית?

ובכן, הדגמים המקצועיים של מצלמות האבטחה מגיעים בדרך כלל עם אפליקצית מצלמות נלווית, הניתנת להתקנה גם בתור תוכנת מצלמות במחשב וגם כאפליקציה במכשירים ניידים לצפייה בכל זמן ומכל מקום. מערכת ניהול מצלמות של מותגים מובילים בעולם מצלמות האבטחה יכולה בהחלט לספק לכם את הפתרון הנדרש לכם, גם אם זה לא הפתרון המקצועי ביותר בעולם מצלמות האבטחה. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים להרחיב את מוטת השליטה שלכם על המצלמות, לנהל את מערך המצלמות בצורה מקצועית ובשליטה גמישה ומלאה בכל עת, יהיה עליכם להזמין תוכנה ייעודית בנפרד ואת התוכנה הזאת כדאי להזמין מהספקים המובילים בלבד, שמתמקדים בפתרונות הקצה העליון (High end) של עולם מצלמות האבטחה. שימו לב שתוכנות ניהול למצלמות אבטחה יש הרבה, אבל רק המובחרות שבהן יודעות להציע לכם את יכולות הניהול המתקדמות שיודע עולם זה להציע.

 

בחברת קדקס המשמשת כנציגה הישראלית הרשמית של יצרנית מצלמות ופתרונות האבטחה הבינלאומית Caddx, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות מצלמות אבטחה לרבות מצלמות עיר בטוחה, מצלמות רחפנים, מצלמות סולאריות, מצלמות מיוחדות לצילום בתנאים קשים ועוד. כמו כן, אם אתם מחפשים מערכת ניהול מצלמות אבטחה ברמה גבוהה ועם מגוון יכולות ופונקציות תפעוליות, בקדקס תמצאו את הפתרון המתאים לכם. לקבלת פרטים נוספים, ייעוץ מקצועי והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-7439339.

יצירת קשר

להצעות ופרטים אנא מלאו את הטבלה ונשוב אליכם בהקדם

כתובת

הרכש 2 פתח תקווה

טלפונים

09-7439339

דוא"ל

net.caddex@gmail.com