מוקד תמיכה ללקוחות קדקס ישראל

רח' הרכש 2, פתח תקוה

09-7439339

שירות מצלמות

רוצים להתקין מצלמה חדשה? לשנות את המיקום של מצלמה קיימת? להרחיב את זיכרון האחסון של רכזת המצלמות שלכם? לשדרג את מערכת המצלמות שלכם? לתקן מצלמה תקולה? להוסיף יכולות ראיית לילה למערך הצילום שלכם? אצלנו בקדקס תוכלו לקבל שירות מצלמות בכל סוגיה שבה אתם נתקלים עם מצלמות האבטחה שלכם.

שירות מצלמות של קדקס מלווה אתכם לאורך כל התהליך, החל משלב הייעוץ ותכנון מערך המצלמות האידיאלי עבורכם, דרך התאמת הדגמים הספציפיים של מצלמות, מערכי הקלטה ואחסון, ראוטרים ורכזות וכמובן ביצוע שינויים, תיקונים ושדרוגים במצלמות ובמערכי צילום קיימים.

בקדקס, הנציגה הישראלית הרשמית של Caddx, יצרנית מצלמות ופתרונות האבטחה המתקדמים בעולם, תוכלו למצוא צוות של מקצוענים בכל מה שקשור לעולם מצלמות האבטחה, מצלמות לרחפנים, מצלמות עיר בטוחה, מצלמות לחניה, מצלמות לבית, למוסדות חינוך, לעסק ולכל מטרה אחרת. לרשותנו מעבדה מתקדמת לתיקון והשבחת מצלמות וכמובן מגוון רחב של פתרונות שיעניקו לכם את פתרון הצילום האולטימטיבי עבורכם.

אצלנו בקדקס תוכלו גם לקבל הדרכה מלאה על כל אופני התפעול של מערכי המצלמות שלכם, ללמוד על פתרונות גיבוי בענן ולקבל ייעוץ נקודתי סביב סוגיות עימן אתם מתמודדים בניסיון למקסם את הערך שאתם מפיקים ממצלמות האבטחה שלכם.

כל הרכיבים של שירות מצלמות אצלנו בקדקס, מסופקים לכם על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים ועל פי מתודולוגיות ופרוטוקולים שנבנו בחברה ומיושמים באופן רוחבי על מנת להבטיח רמה זהה של שירות איכותי ומקצועי לכל לקוח, בכל גודל וסביב כל סוגיה.

לכל שאלה שאתם רוצים לברר על עולם מצלמות האבטחה וכמובן לכל שירות שאתם רוצים לקבל עבור המצלמות שלכם או המצלמות שאתם רוצים להזמין, פנו אלינו כבר עכשיו בטלפון 09-7439339.